Çağrı Merkezi / 0216 471 09 87

Bize Yazın / info@mitsuda.com.tr

Mitsuda Sprey Nozul

Anasayfa / Blog / Mitsuda Sprey Nozul
Sevdiklerinizle Paylaşın

Mitsuda Sprey Nozul


Sprey Nozullar , Aksesuarları ve uygulamaları ile %100 kendi üretimini yapan Mitsuda Sprey Nozul ve Mixing Eductor alanında üretim yapan tek Türk markasıdır. Tüm sektörlerde sunduğumuz hızlı ve ucuz çözümlerle sektöründe lider konuma geçmeye başlamıştır. 110.000 değişik çeşit ve tipteki Sprey Nozullar çok çeşitli aksesuarları ile birlikte geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.


Sürekli ürün yenileme ve arge çalışmaları aralıksız sürdürülmektedir. Müşterilerimize %100 ürün garantisi ile gerek performans gereksede uzun ömürlü mamuller sunarak müşteri portföyümüzü hızla genişletmekteyiz. Bilgili ve tecrübeli personel kadromuz ile hızlı ürün tedariği stok miktarlarının çokluğu uzun ömürlü geniş bir ürün yelpazesi ile siz müşterilerine iletişim bölümünde adres ve telefonlar ile çözüm sunmya devam edeceğiz.


Sprey Nozul , Temizliği yapılacak malzemenin insan desteği olmadan , yüksek hızla püskürtülen su ve veya kimyasal ile yakınıp durulanmasını gerçekleştiren bir sistemdir.

 

Sprey Nozul , amaç metal yüzeyinde mevcut yağ tabakasını temizlemek metal üzerinde tabaka oluşturmak ve malzemenin boya için uygun hale gelmesini sağlamaktır.


Nozul Sisteminin Uygulama Alanları


Yıkama , Temizlik , Yağ yok etme , Fosfatlama , Boyama , Gıda Sektörü , Tarım Sektörü , Toz Bastırma , Koku Mücadele , Denizcilik , Su Duvarı , Nemlendirme 


Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...

spray nozzles

Copyright 2019 Sprey Nozul